про Південний ліцей

Харківського району Харківської області

Рік заснування-1989 рік

Директор ліцею - Скасків Валентина Іванівна

За фахом – вчитель української мови та літератури.
Освіта – вища, закінчила Харківський державний університет
Педагогічний стаж – 36 років.
Очолює заклад з 2012 року.

Контингент учнів - всього 718

Мова освітнього процесу - державна

Інституційна форма здобуття загальної середньої освіти навчання: очна (денна).

Індивідуальна форма навчання: педагогічний патронаж

На період воєнного стану: дистанційний формат

Профільне навчання

10 -11 ті класи -інформаційні

Педагогічний колектив:

Загальна кількість учителів – 47, з них мають кваліфікаційну категорію: - „спеціаліст вищої категорії” – 25; - „спеціаліст першої категорії” – 12 - „спеціаліст другої категорії” – 3; - „спеціаліст” – 4, серед них мають педагогічні звання: „вчитель-методист” – 8; „старший вчитель” –9 .

Забезпечення харчуванням:

320 учнів забезпечені гарячим харчуванням.

Творчий потенціал:

у 2023/2024 н. р. тема, над якою працює ліцей:

"Як побудувати і провести ефективний дистанційний урок"

Гурткова робота:

система гурткової роботи покликана сприяти розвитку інтересів, талантів, запитів ліцеїстів. У ліцеї працюють театр пісні «Повір у себе», від СЮН «Юні екологи»,від РЦДЮТ: «Чарівний сувенір», від ДЮСШ «Волейбол» .

Підвіз учнів

130 учнів

Матеріально-технічне забезпечення:

Будівля має 3 поверхи, загальною площею всіх приміщень – 5.842 кв. м. Кількість класних кімнат – 34. Їх площа – 2.268 кв. м. Кількість навчальних кабінетів: математики – 2, фізики – 1, хімії – 1, біології – 1, української мови та літератури – 3, інших мов – 4, 11 кабінетів -НУШ, основ інформатики та інформаційно-комунікаціних технологій – 3 (робочих місць за комп’ютерами – 20, 3 кабінети підключені до мережі Інтернет). Інших кабінетів – 18. Велика та мала спортивні зали – (288 кв.м.), актова зала – 1( 250 кв.м.),зал хореографії,кабінет музики;медичний кабінет;бібліотека; кімната для зберігання зброї – 1; роздягальні для початкової школи та старшої школи-(142 кв. м.).

Меблі 15 кабінетів потребують оновлення. Працює їдальня з гарячим харчуванням , розрахована на 250 місць,яка також потребує капітального ремонту приміщення і оновлення харчоблоку