У 2021/2022 учнівське самоврядування працює без шкільного президента.

Четвертий президент Шкільної країни

Водка Анастасія, учениця 9-Б класу

/Files/images/17-18/P71110-111754[1].jpg

Третій президент Шкільної країни

Толкачова Анастасія, учениця 10 класу

/Files/images/foto/49-jpRuPCo0.jpg

Другий президент Шкільної країни

Саєнко Сергій учень 11 класу

/Files/images/R22snrzXzjY.jpg

Перший президент Шкільної країни

/Files/images/x_e97b7ca5_cr.jpg

Зленко Вікторія Русланівна

Випускниця 11-Б класу

Південного ліцею 2012року

Мої досягнення відповідно до номінації

В 2010 році в Південному технологічному ліцеї на виборах президента шкільної країни,які проводилися вперше в історії ліцею, обрана президентом шкільної країни. Активна учасниця ліги старшокласників Харківського району.

Життєве кредо

«Если любишь - люби без обмана... Если веришь - то верь до конца...
Ненавидишь - скажи это прямо... А смеешься, так смейся в глаза…»

Мої захоплення

Суспільна діяльність, волейбол, плавання, танці, література, вірші.

Плани на майбутнє

Досягти своїх цілей, самореалізуватися, зробити гарну кар’єру, створити щасливу сім’ю.

Моя мрія

Стати Людиною з великої літери та робити щасливими своїх

рідних.

Моя роль в долі держави

Я досягла деяких успіхів і не хочу зупинятися на досягнутому. Переконана, що моє майбутнє залежить від мене і тільки від мене. Все, що я буду робити, до чого прагнути, і буде моїм збудованим Майбутнім.

Більш далеке майбутнє я уявляю так, що в мене є друзі, які будуть поруч як в складну, так і в добру хвилину. Ще далі я знайду чоловіка, якого буду дуже любити, що стане моєю долею, з яким я створю міцну родину, у нас буде двоє дітей. Це також буде плюс для України – законний шлюб і ще два громадянина України. Найголовніше для мене - це завжди залишатися людиною, що б не сталося, які б перешкоди не зустрічалися на моєму шляху. Не втратити, а навпаки, набути тих якостей які роблять людину - людиною. Завжди намагатися зрозуміти, підтримати своїх близьких, бути поруч у складну хвилину, допомогти. Ніколи не втратити почуття любові до родини, друзів. Не дати цим людям розчаруватися у самій собі.

Нам колись розповідала учителька української мови, що наше життя, наше майбутнє - як море, що йде до берега. Коли воно сягає до берега, в ньому переважають світлі, яскраві кольори, порівняно як ми, люди, йдемо до цілі, ми захоплені своєю ідеєю, в нас киплять амбіції, в нас точно поставлена ціль. А коли море досягає берега та відпливає назад, в ньому переважають темні, сумні кольори, спустошення без сутності буття. Так і в людині після досягнення своєї мети настає криза, спустошення душі. На деякий час життя втрачає сенс. Найголовніша моя мета - ніколи не зупинятися на досягнутому та постійно рухатися вперед.

Держава складається із мільйона людських доль. Якщо кожен із українців чітко поставить перед собою мету та буде до неї йти, тоді і людина, і держава отримають свої « дівіденти ».

Починати потрібно з себе. Так в 2010-2011 році, вперше в нашому ліцеї, за ініціативою учнівського об’єднання було організовано і проведено вибори президента шкільної країни. Порадившись вдома та з друзями, я вирішила спробувати свої сили в цьому «сумнівному заході». Мої перші кроки: чітко визначила мету, зібрала однодумців, створила штаб, розподілили роль кожного.

І ми розпочали передвиборчий марафон: розробили і розповсюдили агітаційну листівку,відбулися виступи нашої агітбригади у кожному класі, починаючи з четвертих класів,взяли участь у конференції, на якій представники 4-10 класів могли задати питання, що стосувалися майбутніх планів кандидатів у президенти шкільної країни. Потрібно пригадати, що їх у ліцеї було четверо.

Як підсумок - 8 жовтня відбулися вибори, в яких брали участь 325 учнів,працівників ліцею,серед них 152 - за мою кандидатуру. Чесно кажучи, для мене це було несподівано. І тільки зараз я розумію, що спрацювало все: і правильно поставлена мета, і злагоджена робота моєї команди.Не можу сказати, що ставши президентом,я отримала полегшення. Ні, навпаки, роботи побільшало. Але я намагаюся встигати всюди, завдяки вмінню реально оцінювати свої сили і можливості раціонально розподіляти час.

Мій перший успіх дав мені надію на майбутнє. І я вже продумую шляхи реалізації моїх планів. Не дивуйтесь, я хочу стати Президентом своєї держави!

Я реально оцінюю свої можливості:

Веду здоровий спосіб життя: не палю, не вживаю спирті напої, займаюся спортом. Спорт, крім того, що фізично загартовує людину, виробляє такі якості, як стійкість, витримка, впевненість, внутрішній стержень.

Гарно навчаюся, вивчаю досконало англійську мову. Навчання дає розумову підготовку, закладає знання, що є одним з найголовніших факторів побудови майбутнього для кожної людини.

Займаюся суспільною діяльністю. Організаційна робота виробляє у мене якості лідера. Хоча в мене багато недоліків, один з яких запальний характер))).

Люблю свою країну, родину, друзів, вчителів.

Пишаюсь Українцями та Україною.

Все це допоможе мені досягти своєї мети, збудувати своє майбутнє та майбутнє країни. Це і є Моя роль у долі України.