Матеріально-технічне забезпечення:

Будівля має 3 поверхи, загальною площею всіх приміщень – 5.842 кв. м. Кількість класних кімнат – 34. Їх площа – 2.268 кв. м. Кількість навчальних кабінетів: математики – 2, фізики – 1, хімії – 1, біології – 1, української мови та літератури – 3, інших мов – 3, основ інформатики та інформаційно-комунікаційних технологій – 2 (робочих місць за комп’ютерами – 20, 2 кабінети підключені до мережі Інтернет). Інших кабінетів – 18. Велика та мала спортивні зали – (288 кв.м.), актова зала – 1( 250 кв.м.), кабінет ритміки, кабінет музики; медичний кабінет; бібліотека; кімната для зберігання зброї – 1; роздягальні для початкової школи та старшої школи-(142 кв. м.)Всі меблі знаходяться у задовільному стані. Працює їдальня з гарячим харчуванням, розрахована на 250 місць.

Здійснено заміну вікон на металопластикові 100-відсотково, частково замінено електролампи на енергозберігаючі та замінено лінолеум у навчальних кабінетах, в актовій залі вмонтовано стелю Армстрог та встановлено 3 дверей з автономними автоматичним освітленням та світловими покажчиками на випадок надзвичайних ситуацій, пожеж і т.д. на суму 199000 грн.; придбано 3 трансформатори струму на суму 1365 грн., здійснено ремонт вентиляційно-витяжної системи їдальні. Встановлено камери відеоспостереження. Здійснено капітальний ремонт стін в рекреаціях ІІ та ІІІ поверхів.

Оснащено новітньою технікою та обладнанням кабінет біології, мультимедійною технікою кабінет інформатики, 2 кабінети початкової школи мають мультимедійну дошку, 3 класи початкової школи- мультимедійні комплекси.

Забезпечено спортивним обладнанням спортивну залу. Придбано необхідні засоби з охорони праці, а саме: пожежний щит, вогнегасники, світлові покажчики, драбина.

В 2019-2020 році ліцей виграв міні-проєкт «Разом у майбутнє», заміна лінолеуму в рекреації початкової школи на ІІІ поверсі.