1. Проведення батьківських зборів щодо протидії булінгу онлайн Адміністрація, психолог
2. Проведення наради директорові «Про деякі питання реагування на випадки булінгу (цькування) та застосування заходів виховного впливу в закладах освіти» лютий Адміністрація, психолог
3. Розгляд та неупереджене з'ясування обставин випадків булінгу відповідно до заяв Відповідно до заяв Директор ліцею
4. Акція активу учнівського самоврядування «Школа- територія добра» березень Актив учнівського самоврядування
5. Перегляд відео Нік Вуйчич «Безпечна школа» Квітень-травень Класні керівники
6 Проведення он-лайн заняття з учнями «Що таке булінг?» за посиланням: https://www.stopbullying.com.ua 8-11 кл. Вересень 2024 року Класні керівники 8-11 класів; практичний психолог Брутян В.О.; соціальний педагог Бондаренко Г.В.
7 Проведення години спілкування на тему: «Вчимося толератному спілкуванню»; (1-4 кл) «Віртуальний терор: тролінг і кібербулінг»; (5-7 кл.) «Кібербулінг - загроза ХХІ століття». (8-11 кл.) Лютий 2024 року Класні керівники 1-11 класів; практичний психолог Брутян В.О.; соціальний педагог Бондаренко Г.В.
8 Проведення тренінгових занять: «Спілкування між однолітками»; 1-4 кл «Скажемо булінгу- ні, дружбі- так!» 5-7 кл. - «Профілактика булінгу в учнівському середовищі» 8-11кл. Жовтень 2024 року Класні керівники 1-11 класів; практичний психолог Брутян В.О.; соціальний педагог Бондаренко Г.В.
9 Проведення щорічної акції «16 днів проти насильства» 1-11 кл. 25.11-10.12.2024 ЗДНВР Щербак Г.В., педагог-організатор Іващенко І.В.,класні керівники 1-11 класів; практичний психолог Брутян В.О.; соціальний педагог Бондаренко Г.В.