Раді вітати Вас на сторінках Психологічної служби Південного ліцею!

/Files/images/favIcon.png

Основна мета психологічної служби:

психологічне супроводження індивідуального розвитку кожного учня в реалізації
навчально-виховного процесу та охорони його психофізичного здоров`я.

/Files/images/psihologya/психология2_1.jpg Завдання психологічної служби Південного ліцею:

· супровід дітей, схильних до прояву девіантної, делінквентної поведінки (група ризику)
· формування здорового способу життя, відповідального ставлення за власний вибір, профілактики негативних явищ в учнівському середовищі
· психологічний і соціальний супровід дітей з особливими освітніми потребами в умовах інклюзивного навчання
· забезпечення та психологічний супровід підготовки учнів до профільного та професійного самовизначення

/Files/images/psihologya/psihologija_lichnosti.jpg Психологічна служба в ліцеї працює у складі практичного психолога та соціального педагога. Робота психологічної служби базується на нормативно-правових документах, а саме: Конституція України; Конвенція ООН про права дитини; Закони України «Про освіту», «Про загальну середню освіту»; Етичний кодекс психолога; Положення про психологічну службу системи освіти України, Положення про психологічний кабінет дошкільних, загальноосвітніх та інших навчальних закладів системи середньої освіти, затверджене наказом Міністерства освіти і науки України від 19.10.2001 № 691; лист МОНУ від 24.07.2019 № 1/9-477 "Про типову документацію працівників психологічної служби у системі освіти України"; інші нормативні та методичні матеріали Міністерства освіти науки молоді та спорту України.

/Files/images/psihologya/2073_original.jpg Психологічна служба школи:

Надає консультації з проблемних питань, психологічну підтримку у скрутних ситуаціях.
Дбає про психологічне здоров'я всіх учасників навчального процесу.
Навчає учнів, батьків та вчителів прийомам ефективного спілкування, вирішення конфліктних ситуацій та саморегуляції.
Здійснює профілактику залежних форм поведінки, девіантної поведінки та насильства в учнівському середовищі.
Здійснює просвітницьку роботу щодо здорового способу життя.